Maminka dostala robotický vysavač

Můj otec se plácnul přes kapsu a koupil mamince robotický vysavač. Já jsem na to koukal jako blázen, protože můj otec je děsně šetřivý a nerad utrácí za hlouposti. S mamkou měli třicetileté výročí od svatby a tak pro ní táta přichystal velké překvapení. Ani mamka netušila, jaký dárek pro ní táta přichystal. To, že dostane robotický vysavač vůbec netušila.

Proč zrovna robotický vysavač?

Tak i já jsem si tuto otázku pokládal, protože jsem si nebyl vědom toho, že by si mamka někdy robotický vysavač přála. Dárek jí samozřejmě udělal radost. Ptal jsem se táty, jak ho něco takového vůbec napadlo. Vždycky mamce koupil jen květiny a třeba nějakou bonboniéru. Letos se tedy opravdu vyšvihl, protože tento spotřebič není vůbec nic levného. Já sám bych si jej chtěl také pořídit, protože robotický vysavač šetří hodně práce a času. Táta řekl, že mu to poradila kolegyně z práce.

Kde táta robotický vysavač koupil?

Jeho kolegyně mu poradila, aby mamce koupil robotický vysavač. Dokonce mu dala i tip na to, kde tohoto pomocníka sežene. Můj otec moc často nenakupuje a tak v tomto směru nemá vůbec žádný přehled. Dárek objednal přes internet. Internetový obchod mu doporučila kolegyně z práce, která si právě tam robotický vysavač také koupila.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS