Rozbil se nám robotický vysavač

Minulý týden se nám doma rozbil robotický vysavač a já jsem z toho celkem otrávená. Manžel slibuje, že jej zkusí opravit, ale ještě se k tomu nedostal. Doma už máme celkem velký nepořádek a já už z toho začínám šílet. Tento pomocník si poradil s každým smítkem, které na podlaze bylo a nyní to u nás vypadá příšerně. Klasický vysavač doma nemáme a já už jsem z toho opravdu zoufalá. Divné je i to, že robotický vysavač předtím v pohodě fungoval. Vůbec nevím, co s ním tedy je.

Koupíme jiný robotický vysavač

Jelikož jsem to už nevydržela, tak jsem se rozhodla, že odnesu robotický vysavač do opravny. Opravář mi sdělil, že samotná oprava tohoto přístroje by byla mnohem dražší než pořízení nového. Řekla jsem to doma svému muži a společně jsme se domluvili, že si pořídíme úplně nový přístroj. Určitě nemá smysl rozbitý robotický vysavač opravovat. Nechali jsme jej u opraváře, protože nám už by byl k ničímu. On jej třeba ještě použije na náhradní díly.

Už aby byl robotický vysavač doma

Přes internet jsme si tedy pořídili jiný robotický vysavač. Je již objednaný a každým dnem by nám jej měli doručit. Ani nevíte, jak moc se na to těším. Doma je po zemi šílený nepořádek a já nemám čím bych jej uklidila. Snad se brzy dočkám.

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS