Rozbitá sušička ovoce je již po záruce

V pondělí jsem zjistila, že nám nefunguje sušička ovoce. Prvně jsem si myslela, že jsem jí jen zapomněla zapnout do zásuvky. Dala jsem do ní nějaké ovoce na usušení a po chvilce jsem zjistila, že tento přístroj nefunguje. V zásuvce byl a na jinou závadu jsem nepřišla. Okamžitě jsem tedy vyhledala záruční list a zjistila jsem, že sušička ovoce je již po záruce. Nelze jí tedy reklamovat.

U nás doma se sušička ovoce celkem dost používá

S přítelem se snažíme stravovat celkem zdravě a tak u nás byla sušička ovoce velice oblíbeným přístrojem. Právě proto jsme se rozhodli, že si koupíme novou. Starou jsme odvezli do sběrny hromadného odpadu. Rádi bychom si pořídili nějaký výkonnější stroj, protože ten původní zase tak výkonný nebyl. Stará sušička ovoce nebyla špatná, ale podruhé bychom si tu stejnou nekoupili. Chceme něco lepšího.

Kde se nám sušička ovoce líbila?

Přítel našel jeden internetový obchod, kde se mu jedna sušička ovoce velice líbila. Ukázal mi tento přístroj a já usoudila, že je asi opravdu hodně kvalitní. Rozhodli jsme se tedy, že jej objednáme. Už se moc těšíme až jej vyzkoušíme. Snad nezklame naše očekávání a mi s ním budeme spokojeni. Každým dnem by nám měl být tento přístroj doručen.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS