Také se Vám ztrácejí rohožky před dveře?

V našem domě nám řádí zloděj. Neustále se nám totiž ztrácejí rohožky před dveře. Já tedy vůbec nechápu, jak je to možné. Pořád mi nejde do hlavy, co s nimi lupič asi tak dělá. Zatím jsem na žádného zloděje nepřišel, ale věřím, že se mi to časem podaří. Začínám si více všímat lidí a vše důkladně prohlížím. Nevím však, jestli rohožky před dveře krade někdo z těch, kdo tu bydlí a nebo se jedná o někoho úplně cizího. Také se Vám tyto věci dějí?

Mě už nebaví kupovat rohožky před dveře

Abych byl upřímný, tak za poslední dva měsíce jsem koupil čtvery rohožky před dveře. Já vím, že se jedná o poměrně levnou věc. Mě jde však o princip. Já nechci, aby se nám po domě procházel nějaký zloděj. Co když se nám začnou ztrácet boty či jiné věci? Já si tedy vše uklízím za dveře, protože nehodlám nic riskovat. Zatím se všem ztrácejí pouze rohožky před dveře, ale kdo ví, jak to bude pokračovat dál.

Kde rohožky před dveře kupuji?

V našem městě je jeden obchůdek, kde jsou k dostání. Paní prodavačka mě velice dobře zná. Vždycky má ze mě legraci, protože rohožky před dveře tam kupuji opravdu pravidelně. Prý tam chodí i moji sousedé, kteří jsou také dost naštvaní. Jsem velice zvědavý, jestli se mi podaří někoho vypátrat.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS