Udělá manželce radost kuchyňský robot?

Moje manželka bude mít příští týden narozeniny. Já už jsem vymyslel, co bych jí mohl koupit. Napadl mě kuchyňský robot, ale nejsem si jím úplně jistý. Co si o takovémto dárku myslíte vy? Moje manželka strašně ráda vaří a peče a tak si myslím, že bych jí mohl udělat takovýmto dárkem radost. Nechci se však nějak unáhlit a raději si to nechám ještě projít hlavou.

Starý kuchyňský robot už dosluhuje

Pak mě také napadlo, že manželka si posledně nějak stěžovala, že jí kuchyňský robot dosluhuje. Pravdou je,že už je opravdu hodně starý. Mám takový pocit, že jsme ho dostali jako svatební dar. Tenkrát  se k svatbě dostávaly praktické dárky. Dnes už dá raději každý peníze. Brali jsme se před více jak deseti lety, tak se ani nedivím, že nefunguje tak, jak by měl. Tento starý kuchyňský robot má už svá nejlepší léta dávno za sebou.

Jeden kuchyňský robot se mi líbil na internetu

Jen tak ze zvědavosti jsem se díval na internet, protože mě zajímalo, kolik takový kuchyňský robot stojí. Ceny se samozřejmě liší dle výbavy. Je možné si dokupovat i různé nástavce, což jsem tedy nevěděl. Jeden typ se mi opravdu moc líbil a tak přemýšlím, že bych jej objednal. Vypadá celkem bytelně a má u sebe hned několik nástavců. Myslím si, že tento kuchyňský robot by se mohl mé manželce líbit.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS