Podkategorie:

Chybí mi ještě čtyři palety

Nechápu, jak se to mohlo stát, ale chybí mi čtyři palety. Když jsem vytvářel objednávku, tak jsem se asi přepočítal. Je to celkem škoda, protože je nutně potřebuji a budu je tedy muset objednat a to mě akorát zdrží. Chyba je na mé straně. Díval jsem se na fakturu a tam je jich zapsaných přesně 22. Jenže já jich potřebuji 26. Buďto jsem se přepočítal a nebo jsem napsal špatné číslo. Každopádně další čtyři palety musím doobjednat.

Jiné palety už nikde nemám

Prvně jsem si říkal, že bych mohl ještě nějaké palety najít ve skladě, ale opravdu tam žádné nejsou. Prošel jsem úplně celý sklad, nakouknul jsem do každého růžku, ale nikdy jsem nic nenašel. Samozřejmě je to moje chyba a tak se můžu zlobit jen sám na sebe. Na druhou stranu se z toho poučím a příště už si dám velký pozor na to, abych palety objednal správně.

Do kdy palety potřebuji

Vše objednám ještě dnes. Do poznámky k objednávce uvedu, že potřebuji palety co nejdříve. Objednám je u prodejce se kterým mám velice dobré zkušenosti a věřím, že mi vše dodají brzy. Určitě si dám příště velký pozor na to, aby se nic podobného neopakovalo. Snad se vše brzy vyřeší a nenasatnou nějaké nečekané komplikace. Chybí i čtyři palety a to mě teď dost zdrží. Nedá se ale nic dělat. 

 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS