Budeme potřebovat další palety

Koncem minulého týdne mi můj šéf sdělil, že budeme potřebovat ještě nějaké další palety. Já jsem jich prý objednal málo. Není to však úplně pravda. Objednal jsem jich přesně tolik, kolik mi můj nadřízený přikázal. Můj šéf je však takový zvláštní člověk a tak nemá smysl se s ním moc dohadovat. Nijak jsem na tuto poznámku nereagoval. Jen jsem mu sdělil, že tedy ještě nějaké další palety doobjednám.

Opravdu musím palety přikoupit

Prvně jsem si myslel, že nám budou palety stačit, ale vážně jich je málo. Můj šéf vše asi špatně spočítal a sdělil mi, že jich mám objednat přesně dvacet. Je jich málo a tak musím co nejrychleji další přikoupit. Bohužel nevím, jestli nám zbývajících deset kusů dodají nějak rychle. Musím se na to prvně zeptat. Musím palety koupit tam, kde nám je budou schopni dodat okamžitě.

Kde mám palety koupit?

Víte o nějakém prodejci, který by byl schopen mi palety dodat okamžitě. Pokud ano, tak mi sem klidně napište nějaký kontakt. Já vůbec nevím, jestli se mi vše podaří tak rychle sehnat. Šéf už je nervózní, ale já za jeho chybu přeci nemůžu. Já jsem jich objednal přesně tolik, kolik mi řekl. Kdyby mi pověděl, abych vše sám spočítal, tak to udělám a nemusím teď řešit takovéhle nepříjemnosti.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS