Budu prodávat palety

Už máte sehnanou nějakou letní brigádu? Pokud ano, tak jakou? Já bych měl prodávat palety, tak doufám, že to klapne. Zatím je vše domluvené tak, že bych měl nastoupit hned začátkem července. Vše mi domluvil jeden můj kamarád, který má v této firmě svého známého. Dozvěděl se, že zde budou potřebovat někoho, kdo by palety přes léto prodával. Ideálně nějakého studenta. Já jsem moc rád, že jsem se o této příležitosti dozvěděl.

Určitě mě bude bavit prodávat palety

Jsem si jistý, že se mi bude líbit prodávat palety. Jsem docela dost pracovitý a učenlivý a tak věřím, že se mnou bude nadřízený spokojený. Ještě se musím do této firmy dojít zeptat na vše potřebné. Zatím jsem spolu komunikovali pouze přes telefon, tak snad se za tu dobu nic nezměnilo a já začnu palety prodávat.

Také už jste někdy palety prodávali?

Pokud ano, tak mi sem napište, jak Vás bavilo palety prodávat. Já se na to docela dost těším. V našem kraji je o brigády docela dost velká nouze. Všude je již obsazeno a tak je docela dost těžké nějakou slušnou brigádu najít. Věřím, že sem nastoupím a budu spokojený. Snad se nic nepokazí a já začnu začátkem léta palety prodávat. Držte mi palce, aby se mi to podařilo. Byl bych zklamaný, kdybych musel sedět doma.

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS