Budu prodávat palety

Už máte sehnanou nějakou letní brigádu? Pokud ano, tak jakou? Já bych měl prodávat palety, tak doufám, že to klapne. Zatím je vše domluvené tak, že bych měl nastoupit hned začátkem července. Vše mi domluvil jeden můj kamarád, který má v této firmě svého známého. Dozvěděl se, že zde budou potřebovat někoho, kdo by palety přes léto prodával. Ideálně nějakého studenta. Já jsem moc rád, že jsem se o této příležitosti dozvěděl.

Určitě mě bude bavit prodávat palety

Jsem si jistý, že se mi bude líbit prodávat palety. Jsem docela dost pracovitý a učenlivý a tak věřím, že se mnou bude nadřízený spokojený. Ještě se musím do této firmy dojít zeptat na vše potřebné. Zatím jsem spolu komunikovali pouze přes telefon, tak snad se za tu dobu nic nezměnilo a já začnu palety prodávat.

Také už jste někdy palety prodávali?

Pokud ano, tak mi sem napište, jak Vás bavilo palety prodávat. Já se na to docela dost těším. V našem kraji je o brigády docela dost velká nouze. Všude je již obsazeno a tak je docela dost těžké nějakou slušnou brigádu najít. Věřím, že sem nastoupím a budu spokojený. Snad se nic nepokazí a já začnu začátkem léta palety prodávat. Držte mi palce, aby se mi to podařilo. Byl bych zklamaný, kdybych musel sedět doma.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS