Chci se zaměřit na prodej palet

Poměrně dlouho jsem zvažoval, jaký druh podnikání bych chtěl vykonávat. Rozhodla jsem se pro prodej palet. Myslím si, že v dnešní době je po těchto produktech celkem dost velká poptávka. Rád bych si tedy založil svojí vlastní firma a zaměstnal bych tak pár lidí. Nedávno jsem dokončil střední školu a na vysokou už jít rozhodně nechci. Raději budu pracovat než abych chodil do školy.

Kdy začnu europalety prodávat?

Asi nejspíš co nejdříve, protože už nutně potřebuji nějaký příjem. Musím někde europalety nakoupit a poté je začnu prodávat. Zkusím kontaktovat nějaké dodavatele a uvidím, jak se to bude vyvíjet. Potřebuji si zjistit ceny a doby dodání. Zatím nemám v tomto směru žádné zkušenosti a tak si musím nejprve vše potřebné zjistit. Vím za kolik prodává europalety konkurence a to je pro mě také celkem důležitá informace. Já bych chtěl být o něco málo levnější, abych tak přilákal potencionální zákazníky.

Kde nakupujete europalety vy?

Máte nějakého oblíbeného prodejce u kterého pravidelně europalety nakupujete? Pokud ano, tak o jakou firmu se konkrétně jedná? Jaká je cena za jeden kus? Potřebuji si zmapovat nabídku na trhu, abych věděl, jaké ceny přesně nastavit. Už se moc těším až s podnikáním začnu.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS