Já palety rozhodně pálit nehodlám

Moje manželka se asi úplně zbláznila. Ze stodoly vynosila všechny palety a dala je na jednu velkou hromadu. Když jsem se jí ptal, co s nimi zamýšlí, tak mi řekla, že je hodlá spálit. Prý jsou ve stodole již několik let a nikdo je k ničemu nepotřebuje. Když mi tohle řekla, tak jsem si prvně myslel, že si snad ze mě dělá legraci. Ona však chtěla palety opravdu spálit. Ihned jsem jí řekl, aby to nedělala.

Jak palety využiji?

Já pro palety žádné pořádné využití nemám, ale určitě je škoda se jich takovýmto způsobem zbavovat. Myslím si, že by se mohly hodit někomu jinému. Rozhodl jsem se tedy, že se poptám sousedů. Třeba se jim budou hodit. Určitě pro ně někdo nějaké využití najde. Myslím si, že úplně nové palety nejsou vůbec laciné. Ty naše jsou sice staré, ale není na nich žádná vada. Celou tu dobu byly uložené ve stodole, kde je sucho. Opravdu vypadají jako nové.

Jak byste palety využili vy?

Pokud Vás napadá, jak bych mohl palety využít já, tak mi to sem klidně můžete napsat. Já nejsem žádný velký kutil, tak nevím k čemu by se mi mohly hodit. Ve stodole leží již několik let a popravdě ani nevím, kde jsem k nim přišel. Asi jsem je od někoho dostal. Když pro ně nenajdu využití, tak je raději někomu daruji. Věřím, že se někomu budou naše palety ještě hodit.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS