Jak mám převézt palety?

Právě řeším to, jak mám převézt palety. Jde mi o to, že nemám velké auto a ani tažné zařízení. Jedná se celkem o pět kusů a tak se mi zdá zbytečné, abych si na něco takového pronajímal nějakou dodávku. To by se mi snad ani nevyplatilo. Napadlo mě, že se zeptám nějakého kamaráda. Třeby by mi někdo palety převezl za malý úplatek. Zdarma to samozřejmě nechci. Náklady na benzín a čas bych proplatil.

Proč potřebuji palety převézt?

Nyní mám palety na chalupě a potřebuji je převézt k sobě domů. Mám nový rodinný dům a nyní dodělávám terasu. Vše mi jde celkem pomalu, protože skoro vše dělám jen já sám. Dělá mi radost, když se mi něco podaří dokočit. Terasa už bude skoro celá hotová. Už zbývá jen pár věcí a bude dokončená. Palety chci použít na výrobu posezení. Udělám z nich malý stůl a nějakou pohodlnou lavici.

Jak využíváte palety vy?

V dnešní době je to takový trend. Lidé palety využívá na výrobu různého nábytku a to jak do exteriéru, tak i interiéru. Já jej zkusím vyrobit poprvé, tak jsem velice zvědavý, tak to dopadne. Jsem docela šikovný, tak předpokládám, že to bude v pohodě. Až budu mít vše hotové, tak se vám zase ozvu. Snad to bude co nevidět. Nejprve musím palety přepravit a poté se pustím do práve. 

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS