Kdo mi palety přiveze?

Objednala jsem si nějaké palety, ale nezajistila jsem si k nim dopravu. Nyní řeším, jak to udělám. Nemám velké auto a tak budu muset pořádat někoho ze svých kamarádů. Možná byla chyba, že jsem si dopravu neobjednala. Určitě by to bylo mnohem jednoduší. Chtěla jsem ušetřit, ale nakonec mě to vyjde asi i mnohem dráž. Myslela jsem si, že si půjčím firemní auto a palety naložím do něj. Toto auto má půjčené kolega, který je nyní někde v zahraničí.

K čemu palety potřebuji?

Musela jsem si palety pořídit, protože na ně potřebuji složit nějaký materiál, který mám ve stodole. Nechci, aby ležel na zemi a nějak se nepoškodil. Do stodoly občas zatéká a byla by velká škoda, kdyby se něco poškodilo. Právě z tohoto důvodu jsem se rozhodla, že to nějak vyřeším. Nic lepšího mě nenapadlo. Vše složím na palety a budu mít jistotu, že bude vše v suchu a čistotě. Až vše naskládám na své místo, tak to ještě zabalím do nějaké velké neromokavé plachty.

Žádné palety jsem doma neměla

Prohledala jsme ve stodole úplně všechno a na žádné palety jsem nenarazila. Myslela jsem si, že tam nějaké objevím, ale bohužel se tak nestalo. Nenašla jsem anij ednu jedinou a to jsem předpokládala, že jich tam pár bude. Je mi divné, že jsem tam nenašla ani jednu. 

 

25. 05. 2020

Kia Vysočina

Koupi nového automobilu budeme realizovat u Kia Vysočina

Kia Vysočina

25. 05. 2020

řidič dodávky

Hledá se řidič dodávky

řidič dodávky

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS