Kdo nabízí k prodeji použité palety?

Poptávám použité palety a zatím se mi na mojí poptávku nikdo neozval. Jsem z toho docela otrávený, protože když se mi nikdo neozve, tak budu muset koupit nové a to vyjde samozřejmě mnohem dráž. Já potřebuji nějaké použité, které by nestály moc peněz. Nevíte o někom, kdo by je nabízel? Stačilo by mi, kdybych sehnal palety do konce léta. Pořád tedy doufám, že se mi ještě někdo na můj inzerát ozve.

Nikdo v mém okolí použité palety nemá

Samozřejmě jsme se ptal všech svých kamarádů a známých. Nikdo z nich použité palety nemá. Dokonce ani nikdo z mojí rodiny. Já nechci nové, protože jsou docela dost drahé. Uvidím tedy, jestli se mi ještě někdo ozve. Pokud ne, tak si zkusím dát ještě jeden inzerát do jiných novin. Třeba se na něj někdo chytne a ozve se mi. Potřebuji palety ve větším množství a to je asi taky problém. Pár kusů mi opravdu nestačí.

Kde byste sháněli použité palety?

Pokud víte, kde bych mohl sehnat použité palety, tak mi sem určitě napište. Bude velice rád za jakoukoliv radu. Nikdy předtím jsem je nepotřeboval a tak nemám v tomto směru vůbec žádné zkušenosti. Snad se najde někdo, kdo mi alespoň poradí. Já už jsem z toho docela dost otrávený a nevím, co budu dělat, když použité palety neseženu.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS