Na brigádě budu prodávat palety

Konečně mám odmaturováno a začnou mi prázdniny. Během léta ale nebudu doma a nudit se. Sehnal jsem si na celé letní prázdniny brigádu. Budu prodávat palety a už se na to strašně moc těším. Po prázdninách nastupuji na vysokou školu a už teď jsem z toho hodně nervózní. Do školy nastupuji sice až někdy na přelomu září a října, ale chtěl jsem si udělat alespoň nějaké malé volno. Hned od začátku července budu prodávat palety a v září s tím skončím.

Ještě nikdy jsem palety neprodával

Každé letní prázdniny jsem měl nějakou brigádu. Ještě nikdy jsem ale neprodával palety. Tohle bude pro mě úplně něco nového a já vlastně ani nevím, co mám od toho čekat. Na jednu stranu se na to teším, ale na druhou se i trochu obávám toho, jestli to zvládnu. Přeci jen budu komunikovat se zákazníky a z toho jsem trochu nervózní. Třeba mě bude bavit prodávat palety. Sám jsem na to velice zvědavý.

Prodával tu už někdo palety?

Je tu někdo, kdo má s touto činností nějakou zkušenost? Já jsem nikdy palety neprodával a tak vlastně ani nevím, co od toho čekat. Je to celkem dobře placené a tak jsem nesmírně moc rád, že jsem tuto brogádu sehnal. V našem městě je celkem obtížné sehnat slušně placenou brigádu a tak jsem rád, že můžu prodávat palety.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS