Na brigádě budu prodávat palety

Konečně mám odmaturováno a začnou mi prázdniny. Během léta ale nebudu doma a nudit se. Sehnal jsem si na celé letní prázdniny brigádu. Budu prodávat palety a už se na to strašně moc těším. Po prázdninách nastupuji na vysokou školu a už teď jsem z toho hodně nervózní. Do školy nastupuji sice až někdy na přelomu září a října, ale chtěl jsem si udělat alespoň nějaké malé volno. Hned od začátku července budu prodávat palety a v září s tím skončím.

Ještě nikdy jsem palety neprodával

Každé letní prázdniny jsem měl nějakou brigádu. Ještě nikdy jsem ale neprodával palety. Tohle bude pro mě úplně něco nového a já vlastně ani nevím, co mám od toho čekat. Na jednu stranu se na to teším, ale na druhou se i trochu obávám toho, jestli to zvládnu. Přeci jen budu komunikovat se zákazníky a z toho jsem trochu nervózní. Třeba mě bude bavit prodávat palety. Sám jsem na to velice zvědavý.

Prodával tu už někdo palety?

Je tu někdo, kdo má s touto činností nějakou zkušenost? Já jsem nikdy palety neprodával a tak vlastně ani nevím, co od toho čekat. Je to celkem dobře placené a tak jsem nesmírně moc rád, že jsem tuto brogádu sehnal. V našem městě je celkem obtížné sehnat slušně placenou brigádu a tak jsem rád, že můžu prodávat palety.
 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS