Nabídne mi někdo nějaké palety?

Už poněkolikáté jsem si dal do místních movin inzerát, kde jsem uvedl, že poptávám palety. Myslel jsem si, že se mi někdo okamžitě ozve, ale bohužel tomu tak není. Zkusil jsem si tento inzerát podat několikrát za sebou, ale nikdo se mi neozval. Dost mě to překvapilo a já vůbec nevím, jestli má ještě cenu to zkoušet. Myslím si, že mi už nikdo palety nenabídne a já si budu muset pořídit úplně nové.

Za nové palety zaplatím víc peněz

Staré palety jsem sháněl především proto, že by byly o něco levnější. Pokud si pořídám nové, tak mě to bude stát trochu víc peněz. Zkoušel sjem se ptát svých kamarádů s kolgů, ale nidko mi nedokázal pomoci. Zkusím asi ještě pár dní počkat a uvidím, jestli se třeba někdo na můj inzerát ozve. Byl bych strašně moc rád, kdybych použité palety sehnal. Vše by se tím vyřešilo.

Do kdy palety potřebuji?

Zatím na to moc nespěchám. Je vlastně úplně jedno, kdy palety seženu. Samozřejmě bych byl velice rád, kdyby se mi je podařilo sehnat co možná nejdříve. Počkám asi do konce tohoto týdne a pokud se mi nikdo neozve, tak si pořídím úplně nové palety. Jiné řešení prostě není. Třeba se na  mě ještě usmněje štěstí a někdo mi na můj inzerát odpoví. Pokud o něčem víte, tak mi dejte vědět.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS