Nechápu, proč jsou všude palety vyprodané

Už skoro celé dva týdny marně sháním palety a bohužel nejsou nikde k dostání. Je o tě tak obrovský zájem, že je nestíhají vyrábět. Jsem už celkem dost naštvaný, protože je nutně potřebuji. Vždycky jsem je odebíral od jedné místní firmy, ale ta je nyní prostě nemá skladem. Štve mě to, že tato firma mi nedokáže říct, jak dlouho budu ještě na objednané palety čekat.

I v jiných společnostech jsou palety nedostatkovým zbožím

Pochopitelně jsem kontaktoval i jiné společnosti, které palety nabízejí. Všude je to však úplně stejné. Prý se jedná o nějaký hromadný výpadek a nikdy nejsou schopni tento druh zboží dodat. Jsem z toho už opravdu zoufalý a nevím, jak mám tuto nepříjemnou situaci řešit. Co byste na mém místě dělali vy? Jak byste to řešili?

Sehnali jste někde palety?

Já tedy zatím ne a to se tak moc snažím. Už jsem kontaktoval snad úplně všechny firmy, které palety nabízejí. Musím být tedy asi trpělivý. Snad se brzy tato nepříjemná situace vyřeší a já dostanu to, co tak moc potřebuji. Počkám ještě jeden týden a uvidím, jak se to vyvine. Pokud jste někdo nějaké kvalitní palety sehnali, tak mi napište, kdo to bylo. Moc mě to totiž zajímá a budu rád, za jakékoliv rady.  

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS