Nevím, jak bych měl palety využít

Před nějaký, časem mi kamarád přivezl palety. Já jsem vůbec nevěděl, proč mi je vozil. Jemu bylo líto je vyhodit a myslel si, že je třeba ještě nějak upotřebím. Jenže já je k ničemu nepotřebuji a tak mi leží ve stodole a já netuším, co s nimi budu dělat. Samozřejmě by byla velká škoda je vyhodit. To můžu udělat vždycky. Ve stodole mi palety nepřekáží a je mi líto, že pro ně nemám žádné využití.

Jak byste palety využili vy?

Ráda bych věděla, jakým způsobem byste palety využili vy? Já jsem zjistil, že se z nich dá vyrobit nábytek, ale pokud budu upřímný, tak musím říct, že nic takového by se mi do našeho domu nelíbilo. Mám rád úplně jiný styl bydlení. Nenašel jsem nic jiného a tak se ptám Vás, jak byste palety využili? Třeba mě někdo z vás něčím inspiruje. Moc se na vaše rady a doporučení těším.

Rád bych palety někomu daroval

Pokud palety k ničemu nevyužiji, tak bych je velice rád někomu daroval. Chci je však dát někomu, kdo je využije. Byl bych nerad, aby je třeba někdo spálil či zničil. Jsem si jistý, že se najde někdo, kdo si z nich třeba zrovna ten nábytek udělá. Lidé mají různé představy o bydlení a tak je mi vlastně úplně jedno, jak palety využijí. Hlavně aby je nezničili. To by byla přeci velká škoda.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS