Nově nabízíme také palety

Jsem nadšený, protože jsme začali nově nabízet také palety. Já jsem se na to strašně moc těšil, protože jsem vůbec nevěděl, co od toho očekávat. Mám rád, když se něco děje a já se v práci nenudím. Dostal jsem na starost vše ohledně toho zařídit a tak jsem měl v jednu chvíli práce až nad hlavu. Nakonec jsem palety sehnal a mám z toho radost jako nějaké malé dítě. Věřím, že se bude tento druh zboží velice dobře prodávat.

Od kdy palety nabízíme?

Ještě se žádné palety neprodaly, protože jsme je teprve včera dali na sklad. Během dneška je teprve začínám zákazníkům nabízet. Asi bude nějakou chvilku trvat než si na to lidé zvyknou. Jsem si však jistý, že sklad zanedlouho vyprodáme. Už delší dobu se naši zákazníci na tento druh zboží poptávali a byli celkem zklamaní, když jsem jim řekl, že palety ještě na sladě nemáme.

Nevěděl jsem, kdy předsně palety naskladníme

Nemohl jsem naším zákazníkům říct, kdy začneme palety prodávat, protože jsem to ani já sám nevěděl. Jednal jsem s dodavatelem a ten mi nebyl schopen říct, kdy mi vše potřebné doveze. Vše jsem se dozvěděl na poslední chvíli a tak jsem z toho byl značně nervózní. Naštěstí už je vše vyřešené a já už jsem dal palety na sklad. Snad se brzy vyprodají a já budu moci objednat další.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS