O víkenech budu vyrábět palety

Celkem dlouho jsem hledal nějakou slušnou brigádu na víkendy. Nakonec budu asi nejspíše vyrábět palety. Jsem za tuto možnost strašně moc rád, protože sehnat v dnešní době slušnou brigádu je celkem dost obtížné. Já jsem ještě student a tak nemůžu pracovat ve všední den. Mám přednášky i pozdě odpoledne a tak není možné dělat obojí. Právě z tohoto důvodu jsem hledal brigádu jen na víkedny. Našel jsem firmu, kde se vyrábějí palety a zatím to vypadá tak, že toto místo získám.

Nikdy jsem palety nevyráběl

Samozřejmě z toho mám trochu obavy, protože jsme nikdy palety nevyrávěl. Jsem ale hodně pracovitý a učenlivý a tak věřím, že nenastane žádný problém. Stejně budu asi jen ostatním zaměstnancům vypomáhat. Silně pochybuji o tom, že by mě nechali samotného něco dělat. Snad mě bude bavit palety vyrábět a budu spokojený. Nechci chodit na brigádu někam, kde se mi to nebude líbit. Tohle zatím vypadá velice slibně.

Vyrábí tu někdo palety?

Jestliže je tu někdo, kdo palety vyrábí, tak ať se mi klidně ozve. Měl bych pár otázek a tak budu rád, když mi na ně někdo z Vás odpoví. Moc se těším na vaše reakce. Doufám, že toto místo získám, protože lepší brigádu jsem nenašel. V našem okrese je o práci nouze a tak jsem rád, že mám možnost palety vyrábět.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS