Poškozené palety budu muset zlikvidovat

Nějaký vandal poškodil všechny palety, které jsem měl složené před domem. Vůbec nechápu, jak a kdy se mu to podařilo. Večer jsem je složil z auta před dům a když jsem pro ně ráno šel, tak jsem zjistil, že jsou celé zdemolované. Vypadá to, jako kdyby je snad někdo přejel. Jsou i počmárané od nějakého spreje. Nechápu, proč někdo palety zničil. K čemu to jako někomu bylo? Vážně mi to nejde do hlavy. Vše budu muset nyní zlikvidovat.

Poničené palety už určitě nevyužiji

Jelikož jsou všechny palety kompletně zničené, tak už je nevyužiji tak, jak bych potřeboval. Budu je muset zlikvidovat a koupit si jiné. Tentokrát si dám velký pozor na to, aby mi je zase někdo nezničil. Moc by mě zajímalo, kdo to byl a proč to udělal. Policie stejně nic nevypátrá a vzniklou škodu mi nikdo nezaplatí. Nyní musí koupit nové palety, které už před domem určitě nenechám.

K čemu jsem palety potřeboval?

Tyto palety jsem chtěl použít k výrobě zahradního nábytku. Postavil jsem si velkou pergolu a chtěl jsem si vyrobit nějaké sezení a veliký stůl. Na internetu jsem si našel návod, jako to celé vyrobit. Nakoupil jsem si vše potřebné, ale nyní je vše zničené a tak musím vše koupit znovu. Velkou radost z toho tedy nemám, protože to budou zase další výdaje navíc.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS