Potřebuji převézt gitterbox

Právě řeším jednu věc a nevím, jak to vyřešit. Potřebuji do své restaurace odvézt gitterbox a netuším, jak to vymyslet. Auto totiž nemám a to je opravdu velký problém. Řidičský průkaz sice vlastním, ale řídit opravdu nechci. Bojím se velkého provozu a necítím se na to, abych sednul do auta a někam jel. Když potřebuji někam dojet, tak se vydám vlakem či autobusem. Je to pro mě rozhodně pohodlnější. Bohužel gitterbox do vlaku či autobusu vzít nemůžu a tak musím vymyslet nějaké jiné řešení.

Snad mi někdo gitterbox převeze

Samozřejmě požádám o pomoc své kamarády. Problém je jen v tom, že gitterbox potřebuji převézt dnes či zítra a tak je to dost na rychlo. Koupil jsem nějaký použitý za dobrou cenu. Odvoz ale musím mít vlastní a tak to dost spěchá. Nemůžu čekat třeba týden a tak nevím, co dělat. Obávám se toho, že žádný z kamarádů nebude mít čas na to mi pomoci. Všichni chodí do práce a tak nevím, jak to vymyslím. Na gitterbox mám nyní rezervaci.

Pokud si pro gitterbox nepřijedu, tak ho prodejce přenechá jinému zájemci

Jak už jsem se zde jednou zmínil, tak gitterbox mám nyní v rezervaci. Prodejce mi slíbil, že mi do zítřka počká. Doufám, že mi některý z mých kamarádů pomůže. Jinak nevím, co si počnu. Toto zboží bylo za skvělou cenu a tak bych byl nerad, kdyby to nevyšlo.  
 

11. 07. 2019

seo optimalizace pro internetové vyhledavače

Kdo v našem městě nabízí seo optimalizace pro internetové vyhledavače?

seo optimalizace pro internetové vyhledavače

11. 07. 2019

s kočárkem Stokke

Naše první cestování s kočárkem Stokke

s kočárkem Stokke

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS