Zaujal mě inzerát, kde byly palety

U snídaně jsem si pročítal inzerci v místních novinách. Jelikož jsme sháněl palety, tak jsem doufal, že zde nějaký zajímavý inzerát objevím. Asi jsem měl štěstí, ale opravdu jsem ho našel. Psalo se tam, že je někdo prodává a nechtěl za ně ani moc peněz. Bohužel zde nebylo napsáno v jakém jsou stavu a kde je možné je vidět. Rozhodl jsem se tedy zavolat na uvedené telefonní číslo a na palety se informovat.

Kde jsou palety k dostání?

Do telefonu se mi ozval starší pán. Já jsem se ho na nabízené palety zeptal. Zajímalo mě, jestli jsou ještě vůbec k dispozici a popřípadě jestli se na ně můžu dojet někam podívat. Dozvěděl jsem se, že jsou stále volné a že pán je má složené na chalupě, která se nachází v nedaleké vesnici. Domluvili jsme se, že se na palety dojedu podívat a poté mu sdělím, jestli je koupím či ne.

Nabízené palety byly ve skvělém stavu

Abych byl upřímný, tak jsem si myslel, že nabízené palety nebudou v dobrém stavu. Cena byla docela nízká a tak jsem od toho raději ani nic neočekával. O to víc jsem pak byl překvapen. Byly totiž jako nové a já jsem je okamžitě koupil. Jsme moc rád, že jsem narazil na poctivého prodejce. Já jsem nyní palety složil do stodoly a na jaře je vyndám a využiji.

14. 10. 2019

řidič dodávky

Pracujete jako řidič dodávky?

řidič dodávky

14. 10. 2019

revize turbodmychadla

Provádí tu někdo revize turbodmychadla?

revize turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS