Zničené palety už mi nikdo nezaplatí

Před domem jsem měl složené palety, které mi byly včera poničeny. Vůbec nevím, kdo to byl, ale jestli na to přijdu, tak ho snad zaškrtím. Samozřejmě jsem hned zavolal policii a ta si vše zapsala. Jsem si však jistý, že se stejně pachatel nenajde. Policie případ odloží pro nedostatek důkazů a mě se škoda nezaplatí. Neměl jsem palety pojištěné. Popravdě mě ani nenapadlo, že bych si je měl nechat pojistit. Nečekal jsem, že mi je nějaký vandal poničí.

Jak jsou palety zničené?

Prvně je někdo počmáral nějakou barvou. Vůbec nechápu, proč někdo musel palety takto znehodnotit. Některé jsou celé polámané. Přijde mi, jako kdyby na ně snad někdo najel nějakou motorkou. Ani jedna z nich není v pořádku. Nyní je musím vyhodit a koupit jiné. Nemám z toho vůbec radost, protože to bude jen další investice navíc. Pokud to nevíte, tak palety nejsou zrovna levné zboží.

Kvalitní palety jsou dražší

Určitě existují i levné palety, ale ta cena také odpovídá jejich kvalitě. Já si proto raději připlatím a koupím si takové, které opravdu vydrží. Nechci nějaké nekvalitní zboží, protože nemám na to, abych kupoval za měsíc zase další. Investuji do kvality a budu doufat, že se tato nepříjemná situace nebude opakovat.

 

05. 12. 2019

filtr na vodu

Tento týden musím pořídit filtr na vodu

filtr na vodu

05. 12. 2019

průmyslová revoluce 4.0

Všude je teď zmiňovaná průmyslová revoluce 4.0

průmyslová revoluce 4.0

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS