Byly mi dodány špatné firemní vlajky

Pracuji v jedné větší společnosti a měl jsem za úkol zajistit firemní vlajky. Objednal jsem je u nějakého neznámého prodejce. Vůbec mně nenapadlo, že by s tím mohl být nějaký problém. Domníval jsem se, že v dnešní době je tento druh zboží poměrně snadno dostupný. Tento prodejce se mnou komunikoval pouze prostřednictvím emailu. Vytvořil jsem u něj poměrně velkou objednávku. Celkem dlouho trvalo, než mi byly firemní vlajky dodány. Po rozbalení jsem zjistil, že jsem obdržel úplně něco jiného, než jsem si objednal. Byl jsem opravdu naštvaný a zakoupené produkty jsem pochopitelně vrátil.

Další firemní vlajky jsem si objednal u profesionálů

Při dalším pokusu jsem si už dal pozor na to, kde firemní vlajky objednám. Vybral jsem si společnost, která měla velice dobré hodnocení na internetu. Prvně jsem se s ní spojil telefonicky a poté jsem si dal i s jedním z majitelů osobní schůzku. Už jsem nechtěl, aby se opakovala předchozí velice nepříjemná situace.

Nyní už jsou firemní vlajky v pořádku

Společnost Prezenta mi dodala přesně ty firemní vlajky, které jsem si objednal. Doba dodání byla podstatně kratší než u předešlé společnosti. Tato firma mně velice mile překvapila a já věřím, že toto nebyl první a zároveň i poslední nákup.

25. 05. 2020

Kia Vysočina

Koupi nového automobilu budeme realizovat u Kia Vysočina

Kia Vysočina

25. 05. 2020

řidič dodávky

Hledá se řidič dodávky

řidič dodávky

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS