Nevím kam umístíme reklamní vlajky

Konečně nám byly doručeny nové reklamní vlajky, které jsme si objednali. Moc jsme se na ně těšili, protože jsme jejich koupi poměrně dlouho zvažovali. Nyní řeším kam je umístíme. Máme několik nápadů a stále jsme nebyli schopni se na něčem pořádném dohodnout. Vlastním firmu ještě se dvěma kamarády a tak je rozhodování poněkud komplikované. Každý z nás má jiný názor a nemůžeme se na ničem dohodnout. Já bych chtěl umístit reklamní vlajky před sídlo naší firmy, kde se nachází poměrně velká a prázdná plocha.

Kam chtějí umístit reklamní vlajky kolegové?

Ti mají úplně jiný názor něž já. Oni by rádi reklamní vlajky umístili po celém našem městě. Tvrdí, že když budou na různých místech, tak si jich může všimnout mnohem více lidí. V tom mají určitě pravdu, ale v okolí našeho sídla žádnou reklamu nemáme. Sídlíme v prvním patře nově postavené budovy, kterou sdílíme společně s jinými společnostmi.

Kam reklamní vlajky umístíme?

Nakonec budeme muset vymyslet nějaký kompromis. Zatím to vypadá, že reklamní vlajky umístíme na různých místech po celém městě a jednu z nich vyvěsíme před sídlem naší firmy. Podle mého názoru je to rozumné řešení. I kolegové s tím souhlasí a to mě moc těší. Nemám rád nějaké zbytečné dohadování.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS