Odkud máte firemní vlajky?

Moje nadřízená mi dala za úkol obstarat firemní vlajky, které jsme ještě nikdy neměli. K jejich nákupu se naše šéfová rozhodla na velké poradě, kde jsme si je odhlasovali. Dostala jsem za úkol najít nějakého prodejce, který má široký výběr a rozumné ceny. Jelikož jsem nikdy nic podobného nesháněla, tak jsem nevěděla, který prodejce je tím nejlepším. Odeslala jsem poptávku do několika firem a čekala jsem na odpovědi. Chtěla jsem, aby byly naše firemní vlajky kvalitní a vzhledově nadčasové. Kde jste je sehnali vy? Kontaktovali jste nějakého velkého prodejce a nebo jste dali přednost menší firmě?

Firma Prezenta nabízí pěkné firemní vlajky

Na mojí poptávku odpověděla většina oslovených společností. Nejvíce mně zaujala společnost nesoucí název Prezenta. Tato firma by nám dodala přesně takové firemní vlajky, jaké jsem si představovala. Musím vše ukázat své šéfové a ta mi řekne, kde mám učinit naší objednávku. Jsem zvědavá, pro jakou společnost se rozhodne. Já bych zvolila firmu Prezenta, protože se mi její nabídka moc líbí. Právě firemní vlajky od tohoto prodejce mně zaujaly nejvíce.

Prezenta nám firemní vlajky dodá

Má nadřízená souhlasila s tím, že naše firemní vlajky objednám právě u tohoto prodejce. Jsem ráda, že se rozhodla právě takto. Už jsem učinila objednávku na potřebný počet kusů a už se nemůžu dočkat toho až bude vše vyřízené.

Autor článku Tomáš První
 

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS