Jak často kupujete dětem hračky?

Ráda bych věděla, jak často nakupujete svým dětem hračky. Jestli pokaždé, když si něco přejí a nebo třeba jen za odměnu. My se s manželem snažíme děti nezahrnovat vším, co chtějí. Snažíme se vše vybírat a pořizovat s rozumem. Nemáme nafukovací byt a nechceme, aby měly děti pokoj plný krámů. Rozhodně nekupojeme všechny hračky na které si děti ukážou. To prostě není možné.

Nové hračky pořizujeme k Vánocům, svátku či narozeninám

S manželem jsme si řekli, že dětem budeme pořizovat hračky jen na Vánoce, k svátku či k narozeninám. To znamená třikrát do roka. Samozřejmě se někdy stane, že toto pravidlo porušíme, ale neděje se to tak často. Obecně se snažíme vybírat takové věci, které děti něco naučí a ne jen nějaké hlouposti, které je brzy omrzí. Kupujeme kvalitní hračky, které se hned nerozbijí.

Staré hračky darujeme příbuzným

Jednou za čas všechny hračky probereme a darujeme je příbuzným, které mají menší děti. Ti je ještě využijí. Je nám je líto vyhodit, protože vše je dost zachovalé. Děti se ke svým věcem chovají hezky a tak je vše téměř jako nové. Příbuzní jsou za dorované věci rádi. My jsme zase rádi, že se naše hračky keště využijí a že je nemusíme vyhodit. To by byla velká škoda. Ať raději dělají radost někomu dalšímu.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS