Jak často kupujete dětem hračky?

Ráda bych věděla, jak často nakupujete svým dětem hračky. Jestli pokaždé, když si něco přejí a nebo třeba jen za odměnu. My se s manželem snažíme děti nezahrnovat vším, co chtějí. Snažíme se vše vybírat a pořizovat s rozumem. Nemáme nafukovací byt a nechceme, aby měly děti pokoj plný krámů. Rozhodně nekupojeme všechny hračky na které si děti ukážou. To prostě není možné.

Nové hračky pořizujeme k Vánocům, svátku či narozeninám

S manželem jsme si řekli, že dětem budeme pořizovat hračky jen na Vánoce, k svátku či k narozeninám. To znamená třikrát do roka. Samozřejmě se někdy stane, že toto pravidlo porušíme, ale neděje se to tak často. Obecně se snažíme vybírat takové věci, které děti něco naučí a ne jen nějaké hlouposti, které je brzy omrzí. Kupujeme kvalitní hračky, které se hned nerozbijí.

Staré hračky darujeme příbuzným

Jednou za čas všechny hračky probereme a darujeme je příbuzným, které mají menší děti. Ti je ještě využijí. Je nám je líto vyhodit, protože vše je dost zachovalé. Děti se ke svým věcem chovají hezky a tak je vše téměř jako nové. Příbuzní jsou za dorované věci rádi. My jsme zase rádi, že se naše hračky keště využijí a že je nemusíme vyhodit. To by byla velká škoda. Ať raději dělají radost někomu dalšímu.
 

14. 10. 2019

řidič dodávky

Pracujete jako řidič dodávky?

řidič dodávky

14. 10. 2019

revize turbodmychadla

Provádí tu někdo revize turbodmychadla?

revize turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS