Jaké hračky mají vaše děti nejraději?

Asi všechny děti na světě milují hračky. S čím si nejvíce hrají vaše děti? My máme tříletého syna a ten má nejraději různé auta, traktory a bagry. Dalo by se říci, že s ničím jiným si už ani nechce hrát. Někdy si vyndá i nějakou stavednici, ale s tím mu musím trochu pomoci. Obecně má však hračky velice rád, ale to je asi přirozené. Všechny děti to tak mají.

Syn moc často hračky nedostává

Jsme poměrně přísní rodiče a tak hračky nekupujeme moc často. Nejvíce jich syn dostane o Vánocích. Pak má narozeniny a to také něco malého dostane. Moc toho ale nekupujeme, protože nechceme syna moc rozmazlovat. Když má v pokoji moc věcí, tak si pak ani nechce s ničím moc hrát. Má své oblíbené hračky a ty používá každý den. Některé více a některé méně.

Kde hračky vybíráme?

Abych byla upřímná, tak kamenné obchody moc často nenavštěvujeme. Většinou kupujeme hračky a vše ostatní přes internet, protože je to levnější. Vždycky jednou za čas tímto způsobem nakoupíme oblečení, knihy a nebo nějaké potřeby do domácmosti. Vždy před Vánoci vybereme všechny hračky v jednom internetovém obchodě a je to vyřešené. Vyhneme se tak dlouhým frontám. Nákup přes internet je určitě mnohem pohodlnější. Vše je bez strasu a shonu.
 

Jaké hračky mají vaše děti nejraději?

Jsou nějaké hračky, které vaše děti upřednostňují? Náš syn miluje auta, bagry, jeřáby a traktory. Dalo by se říci, že si prakticky ani s ničím jiným nehraje. Občas si vytáhne nějakou stavebnici či lego, ale to opravdu jen někdy. Jsem ráda, že si umí hezky hrát a že žádné věci neničí. Některé hračky má rád a některé ho moc nezajímají. Když si s něčím moc nehraje, tak to vezmu a uklidím. Pak to za pár týdnů vyndám a on si s tím zase začne hrát. Jak to chodí u Vás? Zaleží Vám na tom s čím si vaše děti hrají a nebo to vůbec neřešíte? Nám na tom tedy záleží a tak se snaží vybírat kvalitní a bezpečné hračky.

Moc často hračky nekupujeme

Je pravda, že syn dostává hračky pouze na Vánoce a narozeniny. Jindy je opravdu nekupujeme, protože nechceme mít doma moc věcí. Nemyslím si, že je pro dítě dobré, když je zavaleno vším, co chce. To si pak ani nechce s ničím hrát. Snažíme se pořizovat věci, které ho třeba i nějak rozvinou. Má hodně obrázkových knížek, které ho také moc baví. Pořizujeme i dřevěné hračky, které vydřží opravdu hodně. Když už syn o něco nejeví vůbec zájem, tak to buďto prodáme a nebo někomu darujeme. Většina věcí je v perfetním stavu. Neprodala bych něco, co by bylo nějak víc poškozené.
 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS