Jaké hračky mají vaše děti nejraději?

Asi všechny děti na světě milují hračky. S čím si nejvíce hrají vaše děti? My máme tříletého syna a ten má nejraději různé auta, traktory a bagry. Dalo by se říci, že s ničím jiným si už ani nechce hrát. Někdy si vyndá i nějakou stavednici, ale s tím mu musím trochu pomoci. Obecně má však hračky velice rád, ale to je asi přirozené. Všechny děti to tak mají.

Syn moc často hračky nedostává

Jsme poměrně přísní rodiče a tak hračky nekupujeme moc často. Nejvíce jich syn dostane o Vánocích. Pak má narozeniny a to také něco malého dostane. Moc toho ale nekupujeme, protože nechceme syna moc rozmazlovat. Když má v pokoji moc věcí, tak si pak ani nechce s ničím moc hrát. Má své oblíbené hračky a ty používá každý den. Některé více a některé méně.

Kde hračky vybíráme?

Abych byla upřímná, tak kamenné obchody moc často nenavštěvujeme. Většinou kupujeme hračky a vše ostatní přes internet, protože je to levnější. Vždycky jednou za čas tímto způsobem nakoupíme oblečení, knihy a nebo nějaké potřeby do domácmosti. Vždy před Vánoci vybereme všechny hračky v jednom internetovém obchodě a je to vyřešené. Vyhneme se tak dlouhým frontám. Nákup přes internet je určitě mnohem pohodlnější. Vše je bez strasu a shonu.
 

Jaké hračky mají vaše děti nejraději?

Jsou nějaké hračky, které vaše děti upřednostňují? Náš syn miluje auta, bagry, jeřáby a traktory. Dalo by se říci, že si prakticky ani s ničím jiným nehraje. Občas si vytáhne nějakou stavebnici či lego, ale to opravdu jen někdy. Jsem ráda, že si umí hezky hrát a že žádné věci neničí. Některé hračky má rád a některé ho moc nezajímají. Když si s něčím moc nehraje, tak to vezmu a uklidím. Pak to za pár týdnů vyndám a on si s tím zase začne hrát. Jak to chodí u Vás? Zaleží Vám na tom s čím si vaše děti hrají a nebo to vůbec neřešíte? Nám na tom tedy záleží a tak se snaží vybírat kvalitní a bezpečné hračky.

Moc často hračky nekupujeme

Je pravda, že syn dostává hračky pouze na Vánoce a narozeniny. Jindy je opravdu nekupujeme, protože nechceme mít doma moc věcí. Nemyslím si, že je pro dítě dobré, když je zavaleno vším, co chce. To si pak ani nechce s ničím hrát. Snažíme se pořizovat věci, které ho třeba i nějak rozvinou. Má hodně obrázkových knížek, které ho také moc baví. Pořizujeme i dřevěné hračky, které vydřží opravdu hodně. Když už syn o něco nejeví vůbec zájem, tak to buďto prodáme a nebo někomu darujeme. Většina věcí je v perfetním stavu. Neprodala bych něco, co by bylo nějak víc poškozené.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS