Kam dáváte hračky, které děti už nevyužívají?

Posíláte hračky dál a nebo je vyhazujete? Myslím si, že vyhazovat je určitě nesmíte. Můžete je třeba někomu darovat a nebo prodat. U nás je to tak, že vše, co už děti nevyužívají, tak darujeme příbuzným. Mám dvě sestry, které mají menší děti a tak jsou rády, když jim něco daruji. Nedovedu si vůbec představit, že bych hračky vyhodila. To by byla přeci obrovská škoda. Pokud bych je neměla komu dát, tak bych je třeba odnesla na charitu či oslovila dětské domovy a nemocnice. Rozhodně bych je nedala do popelnice.

Moc často hračky nekupujeme

Je pravda, že naše děti moc často hračky nedostávají. Obvykle k Vánocům či narozeninám. K svátku dostanou nějaké dobroty a za vysvědčení je většinou bereme někam na výlet. I tak si myslím, že všeho mají dostatek. S manželem se snažíme vybírat takové věci, které opravdu využíjí. Nechceme kupovat hračky, které nic nevydrží. Děti se snažíme vést k tomu, aby si svých věcí vážily. Myslím si, že se nám to docela daří.

Kupujte kvalitní hračky

Občas všichni koukáme na cenu. Ono se to ale někdy moc nevyplatí. Párktát jsme pořídili laciné hračky a po pár použitích jsme je museli vyhodit. Když jsme se pak zaměřili na kvalitnější produkty, tak ty využívají i děti mých sester a jsou stále v dobrém stavu.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS