Jak jste na tom se značkou Joolz?

Moc ráda bych do nabídky našeho obchodu zařadila kočárky Joolz. Potřebovala bych znát Váš názor na tuto značku. Já s ní nemám až tolik zkušeností, ale všimla jsem si, že je tato značka celkem dost populární. Byla jsem na jednom velkém veletrhu, kde byla tato značka prezentována. Moc ráda bych slyšela, jestli se vám kočárky Joolz líbí.

Já jsem se do kočárků Joolz zamilovala

Abych k Vám byla upřímná, tak mě se kočárky Joolz opravdu velice líbí. Řekla bych, že už dlouhou dobu se mi tolik žádné nelíbily. Přijde mi, že mají takový sportovně elegantní design. Nejsou moc robustní a podle mého názoru jsou hodně nadčasové. Jsem tedy velice zvědavá na vaše ohlasy. Já bych je velice ráda zařadila do stálé nabídky mého obchodu. Doufám, že se budou kočárky Joolz dobře prodávat.

Kdy kočárky Joolz naskladním?

Přesný termín naskladnění kočárků Joolz zatím ještě nevím, ale doufám, že to stihnu ještě před Vánoci, kdy bývá největší blázinec. Už jsem kontaktovala dodavatele a nyní vše řeším. Zatím to vypadá, že bych to mohla stihnout a tak doufám, že se nic nepokazí. Určitě Vám dám vědět, kdy přesně to bude. Jsem zvědavá, kdo si  u mě jako první kočárek Joolz zakoupí. Třeba to bude zrovna někdo z Vás.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS