Musíme nechat kočárek Joolz v autě

Chystáme se navštívit moji sestru. Máme malé miminko a ona jej ještě neviděa. Dneska mi však sestra oznámila, že jestli povezeme i kočárek Joolz, tak jej budeme muset nechat v autě. Sestra má totiž hodně malý byt a na kočárek už tam prostě není místo. Já jsem z toho už teď docela nervózní a vůbec nevím, jak to mám udělat. Tohle je vážně nepříjemná věc a já nevím, jak to vyřešit.

Bez kočáreku jet prostě nemůžeme

Jelikož je miminko ještě hodně malé, tak kočárek Joolz prostě musíme vzít. Plánujeme nějaké procházky po městě a já si nedovedu představit, že bych miminko celou dobu nosila jen v šátku. Bez kočárku být prostě nemůžeme. Největší strach mám z toho, že by nám mohl někdo kočárek Joolz z auta ukrást. Sestra bydlí v Praze a tak je to dost dobře možné. My bydlíme v malé vesnici a tak tady bych se nebála. Praha je však plná divných lidí a já to nechci riskovat.

O kočárek Joolz mám celkem strach

Manžel mi řekl, že to moc řeším. Prý necháme kočárek Joolz v kufru a něčím jej přikryjeme. Prý nikdo nepozná, co se v kufru nachází. Já doufám, že vše dobře dopadne a že kočárek nikdo neukradne. Byl celkem dost drahý a my na jiný nemáme. Nyní jsme rekonstruovali dům a tak jsme všechny finance dali tam.

12. 10. 2021

kočárek od značky Bugaboo

Jak Vás zaujal nový kočárek od značky Bugaboo?

kočárek od značky Bugaboo

11. 10. 2021

čtyři palety

Chybí mi ještě čtyři palety

čtyři palety

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS