Musíme nechat kočárek Joolz v autě

Chystáme se navštívit moji sestru. Máme malé miminko a ona jej ještě neviděa. Dneska mi však sestra oznámila, že jestli povezeme i kočárek Joolz, tak jej budeme muset nechat v autě. Sestra má totiž hodně malý byt a na kočárek už tam prostě není místo. Já jsem z toho už teď docela nervózní a vůbec nevím, jak to mám udělat. Tohle je vážně nepříjemná věc a já nevím, jak to vyřešit.

Bez kočáreku jet prostě nemůžeme

Jelikož je miminko ještě hodně malé, tak kočárek Joolz prostě musíme vzít. Plánujeme nějaké procházky po městě a já si nedovedu představit, že bych miminko celou dobu nosila jen v šátku. Bez kočárku být prostě nemůžeme. Největší strach mám z toho, že by nám mohl někdo kočárek Joolz z auta ukrást. Sestra bydlí v Praze a tak je to dost dobře možné. My bydlíme v malé vesnici a tak tady bych se nebála. Praha je však plná divných lidí a já to nechci riskovat.

O kočárek Joolz mám celkem strach

Manžel mi řekl, že to moc řeším. Prý necháme kočárek Joolz v kufru a něčím jej přikryjeme. Prý nikdo nepozná, co se v kufru nachází. Já doufám, že vše dobře dopadne a že kočárek nikdo neukradne. Byl celkem dost drahý a my na jiný nemáme. Nyní jsme rekonstruovali dům a tak jsme všechny finance dali tam.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS