Praha je zasypaná kočárky Joolz

Koncem minulého roku jsem si pořídila kočárek Joolz. V té doby jsem bydlela ještě na vesnici u rodičů. S přítelem jsme v Praze rekonstruovali byt a mysleli jsme si, že do porodu se přestěhujeme. Samozřejmě se celá rekonstrukce zpozdila a tak jsme museli být na pár týdnů u mých rodičů. Na vesnici jsem byla jediná maminka s kočárkem Joolz. Nikdo jiný jej neměl, což mě pochopitelně těšilo. Nyní bydlíme v Praze a zde se s těmito kočárky doslova roztrhl pytel.

Proč jsem si vybrala zrovna kočárek Joolz?

Jednou jsme se s přítelem bavili o tom, jaký kočárek bychom si měli pořídit. Přítel někde viděl právě již zmíněný kočárek Joolz. Já jsem o existenci této značky nevěděla. Když jsem ještě nebyla těhotná, tak jsem se o tyto věci prostě vůbec nezajímala. Když jsem otěhotněla, tak jsem vše s přítelem řešila. Občas se mi zdálo, že přítel toho ví o dětské výbavičce mnohem víc než já. Byla jsem zvědavá, jak kočárek Joolz vypadá a tak mi jej přítel ukázal v jednom internetovém obchodě. Líbil se mi hlavně jeho design.

Kde jsme si kočárek Joolz koupili?

Nechtěla jsem si kočárek Joolz objednávat hned přes internet. Potřebovala jsem si jej především vyzkoušet. Zajeli jsme tedy s přítelem do jedné pražské prodejny, která se přímo na tohoto výrobce kočárků specializuje.

12. 10. 2021

kočárek od značky Bugaboo

Jak Vás zaujal nový kočárek od značky Bugaboo?

kočárek od značky Bugaboo

11. 10. 2021

čtyři palety

Chybí mi ještě čtyři palety

čtyři palety

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS