Proč nejsou kočárky Joolz k dostání v našem městě?

S přítelem jsme si prohlíželi nějaké katalogy s kočárky. Moc se nám líbil kočárek Joolz a tak jsem si řekli, že si ho koupíme. V našem městě jsou hned dva poměrně velké obchody, kde seženete vše potřebné pro miminka. Naivně jsme si mysleli, že právě zde tento kočárek seženeme. V prvním obchodě jsme kočárek Joolz nesehnali a v druhém také ne. Ani nevíte, jak moc zaskočení jsme z toho byli.

I přesto po kočárku Joolz toužíme

Ani tato situace nás neodradila a my si ještě pořád chceme kočárek Joolz pořídit. Přítel mi slíbil, že se postará o to, abychom jej měli. Prý vyhledá nějakého prodejce, který se na tuto značku přímo specializuje. I kdybychom se měli vydat třeba do Prahy, tak si tento kočárek prostě pořídíme. Moc nás však mrzí, že žádný prodejce v našem městě kočárky Joolz nenabízí.

Je škoda, že jsou kočárky Joolz k dostání jen ve větších městech

Prodejci z našeho města by se měli nad sebou zamyslet a kočárky Joolz naskladnit. Věřím, že by se po nich okamžitě zaprášilo. Tyto kočárky jsou velice kvalitní a mají krásný design. Myslím si, že by po nich byla velká poptávka. Ve větších městech jsou běžně k dostání a u nás bohužel ne. Je to vážně velká škody a mě samotnou to moc mrzí.

14. 10. 2019

řidič dodávky

Pracujete jako řidič dodávky?

řidič dodávky

14. 10. 2019

revize turbodmychadla

Provádí tu někdo revize turbodmychadla?

revize turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS