Proč nejsou kočárky Joolz k dostání v našem městě?

S přítelem jsme si prohlíželi nějaké katalogy s kočárky. Moc se nám líbil kočárek Joolz a tak jsem si řekli, že si ho koupíme. V našem městě jsou hned dva poměrně velké obchody, kde seženete vše potřebné pro miminka. Naivně jsme si mysleli, že právě zde tento kočárek seženeme. V prvním obchodě jsme kočárek Joolz nesehnali a v druhém také ne. Ani nevíte, jak moc zaskočení jsme z toho byli.

I přesto po kočárku Joolz toužíme

Ani tato situace nás neodradila a my si ještě pořád chceme kočárek Joolz pořídit. Přítel mi slíbil, že se postará o to, abychom jej měli. Prý vyhledá nějakého prodejce, který se na tuto značku přímo specializuje. I kdybychom se měli vydat třeba do Prahy, tak si tento kočárek prostě pořídíme. Moc nás však mrzí, že žádný prodejce v našem městě kočárky Joolz nenabízí.

Je škoda, že jsou kočárky Joolz k dostání jen ve větších městech

Prodejci z našeho města by se měli nad sebou zamyslet a kočárky Joolz naskladnit. Věřím, že by se po nich okamžitě zaprášilo. Tyto kočárky jsou velice kvalitní a mají krásný design. Myslím si, že by po nich byla velká poptávka. Ve větších městech jsou běžně k dostání a u nás bohužel ne. Je to vážně velká škody a mě samotnou to moc mrzí.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS