První jízda s kočárkem Joolz se vydařila

Včera jsem poprvé vytáhla kočárek Joolz a jela se s ním projet. Mám jej sotva pár dní a ještě jsem neměla příležitost jej pořádně vyzkoušet. Moc jsem se tedy na první jízdu těšila. Po první procházce musím říct, že tento kočárek je prostě perfektní. Opravdu jsem s mím moc spokojená. Ani jsem nečekala, že bude kočárek Joolz tam moc dobrý.

Proč jsem si kočárek Joolz pořídila?

Mám malé dítě, kterému je půl roku. Kočárek jsem měla, ale byl od úplně jiné značky a já jsem s ním nebyla vůbec spokojená. Vyprávěla jsem o tom své kamarádce a ta mi doporučila kočárek Joolz. Pořád jsem s jehou koupí váhala, ale pak jsem se rozhodla, že si udělám radost a pořídím si jej. Nyní jsem moc ráda, že jsem tak učinila. Kočárek je skvělý a hlavně kvalitní. Ten původní jsem prodala za pár korun a už jej nechci nikdy vidět. Byl sice hezký, ale moc dobře se mi s ním nejezdilo.

Kočárek Joolz využiji i na další dítě

Jelikož máme zatím jen jedno dítě tak v budoucnu bych kočárek Joolz využila i na druhého potomka. Kdybych už další dítě neplánovala, tak si jej už asi nekoupím. Takhle se to ale určitě vyplatí. Jaký názor máte na tuto značku vy? Já jsem na ní slyšela jen samá pozitiva. Kočárek Joolz je pro mě ideální a jsem z něj nadšená.
 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS