Kdo z Vás mám automobil z Kia Vysočina?

Zajímalo by mě, jestli je tu někdo, kdo si pořídil vůz v Kia Vysočina. Já jsem tento podnik před nedávnem navštívil, protože sháním nové auto. Vůbec nevím, které si pořídím, protože se v autech vůbec nevyznám. Potřebuji s výběrem především poradit. Tento podnik jsem navštívil na základě doporučení mých přátel. Ti si v Kia Vysočina automobil pořizovali a byli spokojení. Co vy? Kde jste si kupovali auto? Pořizovali jste si úplně nové či ojeté?

Jaký je můj názor na Kia Vysočina?

Zatím jsem tuto firmu navštívil jen jednou a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. V Kia Vysočina pracují moc příjemní lidé, kteří byli velice ochotní. Myslím si, že tento podnik opět navštívím a nějaké auto si zde pořídím. Určitě si nechám od těchto odborníků poradit. Nepotřebuji nějaké velké rodinné auto. Rád bych nějaké menší se kterým se mi bude dobře parkovat. Věřím, že v Kia Vysočina nějaké vyberu.

Kdy chci Kia Vysočina navštíit?

Pokud to bude možné, tak bych Kia Vysočina moc rád navštívil začátkem dalšího měsíce. Za pár dní odjíždím na zahraniční pracovní cestu. Až se vrátím, tak se na výběr nového automobilu více zaměřím. Teď na to nemám moc času. Pokud máte nějaké rady ohledně koupě nového automobilu, tak mi je klidě sdělte. 

 

14. 10. 2019

řidič dodávky

Pracujete jako řidič dodávky?

řidič dodávky

14. 10. 2019

revize turbodmychadla

Provádí tu někdo revize turbodmychadla?

revize turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS