O Kia Vysočina jsem toho slyšel poměrně dost

O Vánocích jsme se s manželkou rozhodli, že bychom si pořídili nový vůz. Zatím jej stále vybíráme, ale myslím si, že už máme jasno. Dost lidí v našem okolí nám doporučilo Kia Vysočina, tak věřím, že právě tam si naše auto pořídíme. Tuto firmu jsme dokonce již navštívili, abychom zjistili, co vlastně nabízí. Nabídka nás zaujala a tak už asi ani po jiném prodejci koukat nebudeme. V Kia Vysočina toho nabízejí opravdu hodně a já už se moc těším až si nové auto pořídíme.

Jaké je vaše zkušenost s Kia Vysočina?

Všichni naši kamarádi si Kia Vysočina chválí. Několik z nich si zde auto před nějakou dobou pořizovalo a jsou maximálně spokojení. S manželkou nyní řešíme financování auta. Nemáme celou hotovost a tak řešíme nějaké splátky. Nějaké možnosti v tomto směru jsou, ale je potřeba si vše pořádně promyslet. V Kia Vysočina nabízejí i celkem výhodné splátky, tak do toho asi půjdeme.

Jsou v Kia Vysočina kvalitní automobily?

Pevně věřím, že ano. Zkušenosti našich přátel jsou dobré a tak dáme na jejich rady a doporučení. Nedokážu říct, jestli i my budeme tak moc spokojení. To se říct prostě nedá. Až si nové auto přivezeme domů, tak Vám povím, jak celá koupě probíhala. Moc se na to těším.
 

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS