Dědeček stavěl komíny celý svůj život

Svého dědečka jsem nikdy nepoznal, ale moc mě zajímalo, čím se živil. Ptal jsem se na to své babičky a ta mi prozradila, že dědeček celý svůj život stavěl komíny. Byl jsem z toho celkem překvapený, protože jsem si myslel, že děda pracoval v úplně jiném oboru. Dědeček měl prý svojí vlastní malou firmu, která měla sousty spokojených zákazníků. Dědeček byl prý velice šikovný a pracovitý člověk. Já ho tedy obdivuji, protože já bych komíny asi stavět nezvládnul.

Proč táta také nestaví komíny?

Zajímala mě však ještě jedna věc a tou bylo to, proč můj otec nepřevzal dědečkovu firmu a nestavěl také komíny. Na to jsem se musel zeptat svého táty. On mi řekl, že má už od dětství velký strach z výšek. Tvrdil, že dědečkovi pomáhal, ale vůbec mu to nešlo. Tím, jak se bál, tak práci neodváděl moc dobře. Děda mu řekl, že by prý bylo lepší, kdyby se věnoval něčemu jinému. Můj otec je administrativní pracovník a jeho práce ho baví. Je moc rád, že děda pochopil, že stavět komíny není nic pro něj.

Já komíny stavět rozhodně nechci

Pokud Vás zajímá, jestli budu stavět komíny, tak Vás asi zklamu. Já je rozhodně stavět nebudu, protože mám také strach z výšek. To jsem zdědil po svém otci. Já nejsem ani moc šikovný na ruce. Já se musím živit hlavou a ne rukama.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS