Chceme se podívat i do muzea Swarovski

S manželem jsme se rozhodli, že se pojedeme na víkend podívat do Rakouska. Přemýšleli jsme, kde přesně bychom chtěli tento víkend strávit. Nakonec jsme zvolili Innsbruck. Chceme si projít celé centrum a také bychom velice rádi navštívili muzeum Swarovski, které se nachází nedaleko. Určitě se ubytujeme v nějakém penzionu na kraji města, protože hotely v centru budou strašně moc drahé.

Já jsem nikdy v muzeu Swarovski nebyla

Můj manžel byl v muzeu Swarovski před necelými dvěma lety a moc se mu tam líbilo. Podíval se tam úplnou náhodou. Byl na služební cestě a jeden z jeho kolegů jel do tohoto muzea něco zařizovat. Manžel tam jel s ním, protože neměl co jiného na práci. Jeli totiž jedním autem, ale každý měl v Innsbrucku jiné pracovní povinnosti. Manžel mi o tomto muzeu Swarovski vyprávěl a já jsme se tam chtěla strašně moc podívat.

Znáte muzeum Swarovski?

Když jsme o muzeu Swarovski vyprávěli kamarádům a rodině, tak nás celkem dost překvapilo, že moc lidí tento turistický cíl neznalo. Byla jsem z toho překvapená, protože naši kamarádi celkem dost cestují. Myslela, jsem si, že mnozí z nich už muzeum dávno navštívili. Na výlet se moc těším, protože jsme už docela dlouho nikde nebyli. Příště Vám sem napíši, jak se mi muzeum Swarovski líbilo.

14. 10. 2019

řidič dodávky

Pracujete jako řidič dodávky?

řidič dodávky

14. 10. 2019

revize turbodmychadla

Provádí tu někdo revize turbodmychadla?

revize turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS