Musím si roztřídit všechny své korálky

Už se nemůžu dívat na to, jaký mám nepořádek mezi korálky. Už je to vážně hrůza a já s tím už musím konečně něco udělat. Nedělala jsem v nich pořádek skoro celý jeden rok a tak to podle toho taky vypadá. Všechny jsou pomíchané a já se v nich už ani nevyznám. Před rokem jsem si úplně všechny korálky roztřídila do různých krabiček. Měla jsem v tom určitý systém, ale ten jsem postupem času nějak nedodržovala. Jednotlivé druhy se mi tak pomíchaly a teď v tom vládne pěkný chaos.

Do čeho si korálky uložím?

Chtěla bych si nakoupit nějaké menší boxy do kterých bych si chtěla korálky roztřídit. Do každého boxu dám jeden druh. Vím, že těchto malých krabiček budu potřebovat opravdu hodně. Korálků mám totiž mnoho a už je nemám kam dávat. Pokaždé, když se mi v obchodě nějaké líbí, tak si je koupím. Myslím si, že některé druhy mám i dvakrát. Už jich je tolik, že se v tom přestávám orientovat. Už se moc těším až budu mít korálky roztříděné.

Jak skladujete korálky vy?

Máte v tom nějaký systém a nebo ne? Já se snažím udržovat pořádek, ale ne vždy je to možné. Jednou za čas korálky roztřídím a něco dokonce i vyhodím. Mám ráda pořádek, ale vždy prostě udržet nejde. Nyní si vše přerovnám a uvidím, kolik toho zase vyházím.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS