Překvapení od značky Swarovski

O víkendu jsem slavila se svým přítelem pětileté výročí. Domlouvali jsme se, že si žádné velké dárky dávat nebudeme. Vždycky chodíme na večeři a tak jsme tuto tradici ani letos neporušili. Já jsem své drahé polovičce koupila poukaz na thajskou masáž. Vím, že to dlouho chtěl vyzkoušet. Já jsem dostala nádherné náušnice od značky Swarovski. Bylo to obrovské překvapení. Tak drahý dárek jsem vážně nečekala. Docela mi pak bylo líto, že jsme příteli nekoupila něco dražšího. Ten však říkal, že mu poukaz na thajskou masáž udělal obrovskou radost. Jeho dárek mne velice překvapil. Čekala jsem spíš nějaký parfém. Náušnice Swarovski mi udělaly velkou radost.

Náušnice Swarovski jsem si přála

Už asi dva roky jsem si říkala, že bych si chtěla pořídit nějaké lepší náušnice. Ty od značky Swarovski se mi moc líbily, ale zdály se mi dost drahé. Pořád jsem jejich koupi odkládala. Ne, že bych na ně neměla peníze. Spíš jsem si říkala, že musím trochu šetřit. Přítel si asi všimnul, že jsem se o nich několikrát zmiňovala, protože mi daroval přesně ty náušnice Swarovski po kterých jsem skoro celé dva roky toužila.

Máte rádi značku Swarovski?

Já ano a opravdu hodně. Produkty Swarovski jsou totiž velice kvalitní a zajímavé. Líbí se mi od této značky snad všechny šperky. V budoucnu bych si velice ráda ještě něco pořídila. Zatím však nevím co. Výběr je totiž opravdu veliký.

 

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS