Ráda bych provozovala obchod s korálky

Právě jsem dokončila střední školu a nyní zvažuji, co budu dělat. Nechci být zaměstnancem a tak jsem se rozhodla, že budu podnikat. Ráda bych měla svůj vlastní obchod s korálky. O něčem takovém jsem snila už jako malá holka a dodnes mě to nepustilo. Moji rodiče z toho moc velkou radost nemají. Oni si představovali, že budu pracovat někde v kanceláři, ale to já prostě nechci. Chci vybudovat něco vlastního. Můj obchod s korálky bude sice malý, ale bude můj a to je pro mě strašně moc důležité.

Kde obchod s korálky otevřu?

Abych vše uvedla na pravou míru, tak já bych si chtěla pořídit internetový obchod, kde bych korálky nabízela. Kamenný obchod mi totiž přijde v dnešní době zbytečný. O tento druh zboží mají zájem především mladí lidé a ti preferují internetové nákupy. Navíc bydlím na maloměstě a tak si myslím, že by do kamenného obchodu moc lidí nepřišlo. Chci si tedy pořídit internetový obchod, kde budu korálky prodávat.

Také provozujete internetový obchod s korálky?

Pokud ano, tak mi sem napište nějaké vaše zkušenosti. Já mám korálky moc ráda. Vyrábím z nich spoustu zajímavých věcí a moc mě to baví. Chci mít co možná nejširší nabídku zboží a tak doufám, že se mi to podaří. Musím sehnat nějaké kvalitní dodavatele.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS