Víte, že existuje muzeum Swarovski?

Tak například já jsem o tom vůbec nevěděla. O muzeu Swarovski jsem se dozvěděla až letos v létě a to když jsme se vraceli z dovolené. Přespávali jsme jednu noc v Rakousku a po cestě jsem zahlédla několik ukazatelů prezentujících toto muzeum. Jelikož šperky a jiné ozdoby miluji, tak jsem poprosila svého manžela, zda bych se nemohli v tomto muzeu zastavit. On byl pro a tak jsme neváhali a tuto turistickou atrakci jsme navštívili. Oba dva jsme byli překvapení z toho, jak muzeum Swarovski vypadá. Jeho okolí bylo opravdu dokonalé a expozice byla velice zajímavá.

V muzeu Swarovski jsme viděli spoustu zajímavých věcí

Pokud Vám zajímají šperky, tak určitě stojí za to tohle muzeum navštívit. Já jsem si odsud dokonce přivezla i krásný náramek Swarovski. Manželovi se celá expozice také velice líbila a to už je co říct. Jeho šperky vůbec nezajímají, ale i tak se mu tento výlet líbil. Hodně nás zaujal samotný vzhled tohoto muzea, který je velice netradiční.

Já všem muzeum Swarovski doporučuji

Všem svým kamarádkám jsem tento výlet doporučila. Určitě stojí za to muzeum Swarovski navštívit. Na tento výlet Vám bude stačit jen jeden den. Ráno se můžete vydat na cestu a večer se zase vrátit domů. Není to tak daleko, což je samozřejmě perfektní.

25. 05. 2020

Kia Vysočina

Koupi nového automobilu budeme realizovat u Kia Vysočina

Kia Vysočina

25. 05. 2020

řidič dodávky

Hledá se řidič dodávky

řidič dodávky

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS