Začala jsem pracovat v továrně, kde se vyrábějí korálky

Po střední škole jsem hledala nějaké uplatnění ve svém oboru. Bohužel jsem nic nesehnala a tak jsem musela nastoupit to jedné továrny, kde se vyrábějí korálky. Tato velká firma se nachází ve městě, kde již od malička bydlím. Jedinou výhodou je to, že nemusím nikam dojíždět. Moc se mi sem nastoupit nechtělo, ale neměla jsem na vybranou. Nechtěla jsem jít na pracovní úřad a být doma. Chtěla jsem pracovat v oboru, který jsem vystudovala, ale bohužel jsem žádné takové místo nesehnala. Musela jsem tedy nastoupit do továrny, kde se korálky vyrábějí.

Vyrábět korálky mě docela baví

Když jsem sem nastoupila, tak jsem si myslela, že mě nebude tato práce bavit. Naštěstí jsem se mýlila, protože vyrábět korálky je velice zábavná a zajímavá činnost. Nikdy předtím jsem nic podobného nedělala a tak jsem z toho měla z počátku obavy. Strachovala jsem se z toho, že se to nikdy nenaučím. Moje obavy však byly zbytečné. Vše je celkem jednoduché, ale zároveň i dost stereotypní. Mě však vyrábět korálky celkem baví.

Také vyrábíte korálky?

Pokud ano, tak mi sem můžete napsat, jak vás tato činnost baví. Určitě mi sem můžete napsat, kde přesně pracujete a jak jste se k tomuto oboru dostali. Zajímá mě také to, jestli vás tato práce baví.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS