Kde sehnat zajímavé maturitní skleničky?

Tak na tuto otázku hledám odpověď už asi měsíc. Ještě jsem nenarazil ani na jeden jediný obchod, kde by mě maturitní skleničky zaujaly. Všude mají takovou tu klasiku, která se mi tedy vůbec nelíbí. Nedoporučili byste mi nějaký obchod, který by nabízel něco zajímavějšího? Pokud víte, kde sehnat originální maturitní skleničky, tak neváhejte a nějaký kontakt mi sem klidně můžete napsat. Určitě nechci žádnou klasiku, kterou měli třeba i moji rodiče. Doba trochu pokročila a tak chci něco originálnějšího.

Prý existují maturitní skleničky na pivo

Nedávno mi někdo říkal, že nějací studenti měli maturitní skleničky na pivo. Prý to byly půllitry, které na sobě měly vyryté nějaké znaky. To mě celkem dost zaujalo. Přijde mi to jako originální nápad. Ještě nikdy jsem nebyl na plese, kde by si studenti připíjeli pivem. Vždycky byl přípitek šampaňským, kde byla maximálně jako zpestření jahoda. Studenti samozřejmě použili maturitní skleničky určené na sekt. To je přesně ta klasika, kterou já určitě nechci.

Existují i barevné maturitní skleničky?

Tak to přesně nevím. Domnívám se však, že ano. Mě by se líbili maturitní skleničky v nějaké modré barvě. Já mám modrou barvu totiž opravdu moc rád. Nevím však, jestli by byl tento barevný odstín hezký na půllitrech s pivem. To by asi bylo už moc překombinované.

05. 12. 2019

filtr na vodu

Tento týden musím pořídit filtr na vodu

filtr na vodu

05. 12. 2019

průmyslová revoluce 4.0

Všude je teď zmiňovaná průmyslová revoluce 4.0

průmyslová revoluce 4.0

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2019 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS