Líbí se Vám taftové maturitní šerpy?

Ve škole nyní řešíme jednu jedinou věc a tou jsou maturitní šerpy. Spolužáci chtějí ty, které jsou vyrobené z taftu. Nevím, jestli tento materiál znáte, ale mě se tedy vůbec nelíbí. Povrch tohoto materiálu je takový matný a hrubý. Mě je na samotný dotyk i takový nepříjemný. Spolužákům se maturitní šerpy vyrobené z tohoto materiálu velice líbí. Vůbec nechápu, co na nich vidí.

Jaké maturitní šerpy se líbí mě?

Kdyby byl výběr jen na mě, tak si vyberu maturitní šerpy, které jsou vyrobené z atlasu. Tento materiál je mnohem příjemnější na dotek. Je totiž lesklý a hladký. Spolužáci však tvrdí, že právě tento materiál si vybírají úplně všichni. Oni se prý chtějí lišit od ostatních. Moc velký smysl mi to tedy nedává. Když už se musíme lišit, tak si můžeme vybrat maturitní šerpy v nějakém neobvyklém barevném odstínu. Materiál bych určitě neměnila. Atlas je prostě mnohem lepší.

Barva maturitní šerpy také není vůbec jistá

Nemáme problém jen s materiálem, ale také s barevným odstínem. Nějak se všichni nemůžeme shodnout na tom, jaký barevný odstín by měly naše maturitní šerpy mít. Každý chce pochopitelně něco jiného. Musíme udělat nějaký kompromis, protože jinak se prostě na ničem nedohodneme.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS