Nechci mít maturitní skleničky, které jsou určené na pivo

V naší třídě jsem jediná dívka a můžu Vám říct, že je to někdy docela náročné. Se spolužáky řešíme ples a nyní jsme vybíráme maturitní skleničky. Všichni kluci si usmysleli, že objednáme ty, které jsou určené na pivo. Mě osobě to přijde jako úplně stupidní nápad se kterým absolutně vůbec nesouhlasím. Já jsem dívka a nechci mít přípitek pivem. Já chci klasické šampaňské a spolužáci můj názor vůbec neakceptují. Jsem z toho smutná, protože jako jediná dívka ve třídě nemám šanci se prosadit.

Klukům se maturitní skleničky na pivo moc líbí

Moji spolužáci tvrdí, že je skvělé a originální mít maturitní skleničky na pivo. Já s nimi tento názor rozhodně nesdílím. Já si myslím, že šampaňské je mnohem vhodnější. Oni si to nenechají vymluvit. Já už se je vlastně ani nesnažím přesvědčit o opaku. Nemám šanci je přemluvit a tak už jsem to vzdala. Kdybych byla ve třídě, kde jsou jen dívky, tak věřím, že bychom měli klasické maturitní skleničky. Bohužel mám ve třídě samé kluky a ty se mi nepodaří přesvědčit o tom, že jejich nápad není nejlepší.

Třídní učitelce se naše maturitní skleničky nelíbí

Jediný, kdo podpořil můj názor byla naše třídní učitelka. I ta si myslí, že vybrané maturitní skleničky nejsou zrovna moc vhodné. Jsem moc ráda, že se mě snažila podpořit, ale stejně to nebylo nic platné. Spolužáci si stejně objednají ty, které se jim líbí.

27. 07. 2020

kočárky Stokke

I na malém městě se dají pořídit kočárky Stokke

kočárky Stokke

27. 07. 2020

nerez gastro vybavení kuchyní

Hledáte kvalitní nerez gastro vybavení kuchyní?

nerez gastro vybavení kuchyní

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS