Pro jaké maturitní skleničky se rozhodnout?

Konečně nastal čas, kdy můžeme zařizovat náš absolventský ples. Na toto období jsem se moc těšila. Právě řešíme, jakou podobu by měly mít naše maturitní skleničky. Máme na výběr hned z několika možností. Jedna spolužačka našla internetový obchod, který se zaměřuje na vše okolo plesu.V tomto obchodě mají neskutečně široký výběr. Ještě jsme nic neobjednali, protože jsme se ještě nerozhodli, jaké maturitní skleničky pořídit. Na výběr máme ty, které jsou určené na sekt, whisky a pivo. Kluci byli samozřejmě jednohlasně pro ty, ze kterých se pije pivo.

Jaké maturitní skleničky bych chtěla já?

Já jsem poněkud konzervativní a tak by se mi líbily maturitní skleničky určené na sekt. Přijde mi, že přípitek pivem není dostatečně slavnostní. Whisky mi vůbec nechutná, takže tu jsem zamítla okamžitě. Ostatní spolužačky se ještě nevyjádřily a tak nevím, jak to nakonec dopadne. Možná, že objednáme maturitní skleničky jak na pivo, tak na sekt či na whisky.

Naše učitelka nám poradila, jaké maturitní skleničky pořídit

Nakonec jsme se zeptali naší třídní učitelky. Ona nám poradila, abychom objednali klasické maturitní skleničky na sekt. Jsou sice možná obyčejné, ale určitě jsou dostatečně slavnostní. Pivo se na přípitek opravdu nehodí a na whisky jsme všichni moc mladí.
 

25. 05. 2020

Kia Vysočina

Koupi nového automobilu budeme realizovat u Kia Vysočina

Kia Vysočina

25. 05. 2020

řidič dodávky

Hledá se řidič dodávky

řidič dodávky

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2020 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS