Proč nemáme objednané maturitní stužky?

Za pár dní máme večírek na kterém by nám měla naše třídní učitelka předat maturitní stužky. My jsme si je zatím ještě neobjednaly a teď už to asi ani nestihneme. Dvě mé spolužačky vymyslely, že bychom si je mohli vyrobit. Já osobně si myslím, že to není vůbec dobrý nápad. Nikdo z nás nikdy maturitní stužky nevyráběl a tak vlastně ani pořádně nevíme, jak na to.

Vyrábět maturitní stužky zabere spoustu času

Dle mého názoru jsme si měli maturitní stužky raději objednat. Já osobně nemám čas se s něčím takovým vyrábět. Potřebuji se učit a vypracovávat si otázky k maturitě. Vždycky  když přijdu domů ze školy, tak se nasvačím a hned odcházím do svého pokoje, kde se až do večera učím. Nevím tedy, kdy bych měl ještě maturitní stužky vyrábět.

Já maturitní stužky prostě dělat nebudu

Už jsem svým spolužákům a spolužačkám oznámil, že já tedy rozhodně maturitní stužky vyrábět nebudu. Ať si to dělá ten, kde to celé vymyslel. Je mi prakticky úplně jedno jestli stužku budu mít a nebo ne. Na tom přeci vůbec nesejde. Stejně si myslím, že polovina třídy to udělá stejně jako já. Nikdo maturitní stužky vyrábět nebude. Budou to muset vyřešit naše dvě spolužačky, které to celé vymyslely. Ať si to dělají jak chtějí, protože mě je to jedno.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS