Růžové maturitní šerpy nikdo nečekal

Náš ples neměl vůbec žádnou chybu. Myslím si, že jsme dost lidí i docela překvapili a některé možná i šokovali. Měli jsme totiž růžové maturitní šerpy. Možná se Vám to nezdá moc divné, ale věřte, že je. Naše třída se totiž skládá ze samých chlapců. Každý by předpokládal, že si zvolíme nějaký jiný barevný odstín. Vždycky se dělá nějaké téma plesu. Naše třída to pojala jako jednu velkou recesi. Měli jsme růžové maturitní šerpy, kapelu jsme měli takovou, která hrála nějaký metal. Půlnoční překvapení jsme neměli o půlnoci, ale hned na začátku. Opravdu jsme měli dost netradiční ples.

Mě se maturitní šerpy docela líbí

Sice jsem kluk, ale i přesto se mi naše maturitní šerpy líbí. Jsou prostě originálně. Určitě se s nimi nebudeme někde vystavovat. Je to však moc pěkná památka na náš nezapomenutelný ples. Nikdo nic takového nečekal a všichni se moc dobře bavili. Vše jsme samozřejmě mysleli jako recesi. Nic z toho nebylo myšleno vážně. Růžové maturitní šerpy měly opravdu velký úspěch.

Jaké maturitní šerpy jste měli vy?

Také jste měli ples? Pokud ano, tak mě moc zajímá, jaké maturitní šerpy jste měli vy. Zvolili jste nějakou klasiku a nebo jste experimentovali? Já jsem na vaše odpovědi docela dost zvědavý. Určitě mi sem napište, jak se Vám ples vydařil.

19. 07. 2021

ořechy a sušené plody

Nutslife - ořechy a sušené plody

ořechy a sušené plody

15. 07. 2021

kočárky Thule

Chceme se dojet na kočárky Thule podívat

kočárky Thule

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2021 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS