S kamarádkou jsme rozbily maturitní skleničky

Ani se neptejte, co se mně a mé kamarádce po plese stalo. Podařilo se nám rozbít naše maturitní skleničky. Ani nevíte, jak moc je nám to líto. Bohužel se s tím nedá už nic dělat. Nové už si pořizovat nebudeme, protože už by to nebylo ono. Je to velká škoda, ale nedá se prostě nic dělat. Kdybychom byly opatrnější, tak se nic takového nemuselo stát. Je to pro nás velké ponaučení. Musíme si na své věci dávat větší pozor. Na naše maturitní skleničky jsme byly neopatrné a podle toto to také dopadlo.

Jak jsme maturitní skleničky rozbily?

Před koncem plesu jsme se šly s kamarádkou převléct. Nechtěly jsme jít domů v šatech, protože bychom si je zničily. Navíc bylo venku i dost chladno. Sbalily jsme si všechny věci, které jsme si položily před schodiště. V jedné z tašek byly i maturitní skleničky. Vše jsme tam nechaly ležet s tím, že až půjdeme domů, tak si to vezmeme. Bohužel jsme si své věci nepohlídaly a někdo nám tašky hodil ze schodiště dolů. Byli to nějací opilí kluci.

Za rozbité maturitní skleničky si můžeme my

Není to vina těch kluků, ale naše. Měly jsme si na maturitní skleničky dávat větší pozor. Všechny naše věci jsme nechaly ležet bez dozoru a nevyplatilo se nám to. Příště už si budeme na své věci dávat větší pozor.

10. 01. 2022

článkový dopravník

Jak se řetězový článkový dopravník využívá?

článkový dopravník

05. 01. 2022

turbodmychadla

Kde se zaměřují na revize turbodmychadla?

turbodmychadla

Tyto stránky jsou určeny k vyjádření subjektivních názorů a případných reklamních, či podpůrných sdělení.

Kontakty

Pobočka:
Pelhřimov

© 2012 - 2022 programed by eshopy a internetový marketing - ENSiS